به گزارش پایگاه خبری «بانگ سروش» و به نقل از گروه اقتصادی یکتا، طبق اخباری که در فضای مجازی منتشر شده است ظاهرا شرکت فولاد خراسان با اهداف مورد نظر خود فاصله بسیاری دارد.
به گزارش این روزها گزینه‌های بسیاری برای انتخاب وزیر تعاون، کار و رفاه به گوش می‌رسد و همه منتظر معرفی وزیر این وزارتخانه از سوی رئیس جمهور دولت سیزدهم به مجلس شورای اسلامی هستند؛ در این میان برخی از مدیران تابعه وزارت کارت با استفاده از فرصت به‌دنبال معامله سیاسی هستند!!
در روزهای اخیر هم خبرهای عجیبی از فولاد خراسان به گوش رسید؛ شرکتی که قرار بود در دولت انقلابی در مسیر صحیح و در راستای اهداف دولت انقلابی مدیریت آن تغییر کند.
طبق اخباری که در فضای مجازی منتشر شده، ظاهرا این شرکت با اهداف مورد نظر خود فاصله بسیاری دارد. برخی از کاربران فضای مجازی مدعی هستند که فولاد خراسان به محلی برای زد و بندهای سیاسی مدیرعامل صندوق بیمه روستائیان، کشاورزان و عشایر تبدیل شده است.
براساس این گزارش؛ کاربران در فضای مجازی اعلام می کنند که آقای بیت‌الله برقراری، مدیرعامل صندوق روستاییان به‌دنبال انتصاب فردی به نام کاووس ندایی در فولاد خراسان است. طبق ادعای کاربران فضای مجازی این فرد هیچگونه تجربه و سواد فنی مرتبط با صنعت فولاد یا هر نوع صنعتی و مشابه آن هم ندارد. کاووس ندایی نیروی با سفارش سیاسی به فولادهرمزگان نقل مکان کرد و به‌عنوان مسئول منابع انسانی فولاد هرمزگان از شرکت های تابعه فولاد مبارکه منصوب شدند که این نیز مصداق یکی از همان اعمال نفوذهای سیاسی دولت حسن روحانی در انتصابات فولاد مبارکه است.
جناب آقای برقراری فارغ از دیدگاه سیاسی و عدم همسویی آقای ندایی با دولت آیت‌الله رئیسی چگونه فردی که حتی یک روز سابقه مدیرعاملی در یک بنگاه کوچک اقتصادی هم ندارد را می خواهید به عنوان مدیرعامل یکی از بزرگترین شرکت های فولادی کشور معرفی نمائید؟!
جالب است که سرپرست محترم وزارت کار و نهادهای نظارتی اجازه دهند که یک فرد غیر متخصص که تمامی رزومه‌اش صرفا در حد مسئول منابع انسانی شرکت بوده، هم اکنون بعنوان مدیرعامل این صنعت بزرگ و تنها بنگاه اقتصادی بزرگ صندوق بیمه روستائیان و عشایر که حاصل دست رنج و زحمات حقیقی کشاورزان و روستائیان و عشایر محروم و مستضعف کشور است منصوب شود.
جناب آقای وزیر لطفا بخاطر خدا و حقوق بیمه شدگان ضعیف صندوق بیمه اجتماعی روستائیان،کشاورزان و عشایر اجازه ندهید که فولاد خراسان نیز همچون فولاد مبارکه با اعمال سلیقه‌های غیرتخصصی و لابی سیاسی رو به نابودی برود و با حضور اینگونه افراد غیر متخصص و ناآشنا به صنعت چوب حراج به فولاد خراسان زده شود.

توسط مدیر